
Труба для приклада телескопічного з амортизатором FAB для AK 47
3 763 ₴
- В наличии
- Код: 7000462
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полімерна армована труба прикладу з амортизатором для AK47
Опис:
Завдяки використанню запатентованої пружини імпульс віддачі відчувається значно менше, особливо при темповій стрілянині. При пострілі енергія спочатку діє на пружину, стискаючи її, і тільки після цього передає енергію в плече стрільця. Це дозволяє значно краще контролювати зброю і спрощує виконання швидкої серії пострілів.
Не потрібні спеціальні навички зброяра для установки
Виготовлена з посиленого полімерного композиту.
Характеристики
| Модель зброї | АК 47 |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Вага, г | 157 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина, см | 208 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 3 763 ₴


