
AG44SB Руків'я переносу вогню FAB, чорне
2 120 ₴
- В наявності
- Код: 7000140
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Руків'я перенесення вогню FAB Defense. - просте, надійне, легке і недороге руків'я перенесення вогню.
Встановлюється на стандартну планку 1913 Picatinny.
Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби.
Рукоять виготовлена з міцного полімерного композиту.
Є відсік для зберігання запасних батарейок.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Швидкоз'ємна |
| Висота | 116 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 113 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 85 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴



