
TPODG2B Руків'я тактичне / сошки FAB, чорне
8 003 ₴
- В наявності
- Код: 7000444
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Руків'я – сошка FAB Defense T-POD-G2 у новому унікальному дизайні, що поєднує в собі тактичне руків'я та повнофункціональну сошку для зброї.
Опис:
- Універсальні поворотні та похилі функції
- Унікальний регульований вузол кріплення
- Універсальна кріпильна напрямна для будь-якої вогнепальної зброї оснащеної стандартною (нижньою) планкою Пікатінні
- Незалежні налаштування сошок, до 5 різних установок довжини для пересіченої місцевості
- Сошки виготовлені з алюмінію 6061-T6 з твердим анодованим покриттям
- Міцна та легка конструкція з полімеру
- Проста установка, що не вимагає спеціальних навичок зброяра.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Швидкоз'ємна |
| Висота | 157-210 мм |
| Ширина | 63-155 мм |
| Вага, г | 359 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 63 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 003 ₴



