Моноблок для оптики Mark AR 30mm від американської компанії LEUPOLD, виготовлений із міцного алюмінію. Моноблок-це надійне кріплення для високоякісної оптики. Система кріплень Leupold забезпечує чудову міцність і надійність витримує найсуворіші умови експлуатації.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Висота | 35 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Блістер |
| Відстань між кільцями | 87 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | авіаційний алюміній |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leupold |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 020 ₴




