
Моноблок Vector Optics 30 мм з бульбашковим рівнем
1 350 ₴
- В наличии
- Код: 5002823
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок з рівнем Vector Optics призначений для оптичних прицілів, діаметр центральної труби яких 30 мм. Моноблок з повітряно-пузирьковим рівнем простий у використанні, призначений для справжнього вогнестрільної зброї. Кільця моноблока мають по 6 гвинтів для щільної установки вашого оптичного ціна. Відстань між кільцями становить 55 мм.
Комплект моноблока з рівнями включає в себе: шестигранний ключ, перехідник для оптичних прицілів з центральною трубою діаметром 25,4 мм, напівкільце з планкою Пікатінні зверху.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Висота | 35 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Картонна коробка |
| Вага, г | 150 |
| Відстань між кільцями | 55 мм |
| Загальна довжина, мм | 139 мм |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Алюминий 6063-T6 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴





