
Глушитель Разборной Mega Sport 5.45 .223 7.62/.308 30-06
12 700 ₴
- В наличии
- Код: 450051
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Глушник Mega Sport застосовується на мисливських карабінах для зменшення звуку пострілу. Даний глушник розроблений компанією МЕ для забезпечення комфортної стрільби без засобів захисту вух, зменшення і розсіювання звуку пострілу, гасіння спалаху пострілу і стабілізації ствола під час пострілу. Особливість даної моделі глушника Mega Sport є збільшений діаметр і відповідно більш великий обсяг камер.
Технічні характеристики:
- Ефективність зниження тиску звуку на 35 Db;
- Довжина 230 мм;
- Діаметр 60 мм Вага 457 гр;
- Матеріал авіаційний алюміній;
- Сердечник нержавіюча сталь, що в поєднанні з розбірної конструкцією істотно полегшує догляд за глушником;
- Доступні різьби 1 / 2х28, 5 / 8х24, М13х1, М14х1R, М15х1, М18х1, М14х1L, М24х1.5;
- Доступні калібри 5,45 / .223Rem, 7,62 / .308Win, .30-06;
- Покриття збройова фарба Cerakote;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| % Гасіння звуку | 80 |
| Акустическая эффективность, Дб | 33-35 dB (A) |
| Вес, г | 457 г |
| Вид | Саундмодератор |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина, мм | 230 |
| Дульная резьба | 1/2-28 UNEF, 5/8-24 UNEF, M13x1, M14x1, M14x1 LH, M15x1, M18x1, M24x1.5 |
| Калибр | .30, 223 Rem (5,56/45), 30-06, 308 Win(7,62/51), 5.45х39, 7.62х39, 7.62Х54 мм |
| Конструкция | Разборной |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Режим Стрельбы | Одиночный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Любой Под Заказ, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 12 700 ₴




