
Моноблок Vector Optics 30 мм швидкоз'ємний високий
1 350 ₴
- В наличии
- Код: 5002949
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкознімний моноблок з алюмінієвого сплаву призначений для оптичних прицілів з діаметром центральної труби 30 мм і 25.4 мм. Відстань від низу до центральної осі кільця - 36 мм, прозорий стиль планки дозволяє використовувати механічний приціл вашої зброї. Відстань між кільцями становить 44 мм. Одне з кілець моноблока має планку Пікатінні зверху. Кільця молоблока щільно закріплюють ваш приціл завдяки шести гвинтам на кожному кільці. У комплект моноблока входять перехідники для центральної труби прицілу діаметром 25.4 мм та шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 38 мм |
| Кріплення | Швидкоз'ємне |
| Вага, г | 182 |
| Відстань між кільцями | 44 мм |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина, см | 13.5 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴


