Fab Defense REG - гумове ергономічне тактичне руків'я.
Опис:
- Унікальна зручна текстура та гладкий контур для покращеного утримування
- Компактний дизайн, що запобігає ковзанню для використання з рукавичками або без
- Підвищує загальну тактичну універсальність, сумісна з 1913 р. Picatinny
- зручний водонепроникний відсік для батарей, комплекту для чищення і т.д.
- Безпечне кріплення з міцним QD болтом блокування
- Зроблена із застосуванням високої якості латексу та композитних матеріалів армованих полімером
Характеристики
| Фіксація на зброю | Швидкоз'ємна |
| Висота | 119 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 138 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 54 мм |
| Матеріал | Гума \ Пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 491 ₴







