
PTKB Руків'я перенесення вогню FAB, чорне
2 014 ₴
- В наявності
- Код: 7000621
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PTK - це ергономічне руків'я перенесення вогню, що дозволяє швидко змінювати сектор стрільби. Довела свою ефективність в реальних бойових діях. Завдяки даному руків'ю ваша стрілецька вкладка буде максимально ефективна, це дозволить значно поліпшити швидкість і точність стрільби.
Переваги:
Зброя знаходиться в найбільш зручному для стрільби положенні, підвищує точність і швидкість прицілювання
Ви менше відчуваєте втому, дозволяє витримувати тривалі стрілецькі сесії
Забезпечує максимально природний і комфортний хват
Суцільне лиття з армованого полімеру
Додаткове відділення для набору для чищення або батарейки
Сумісна з усіма планками Picatinny стандарту 1913 MIL-STD
Характеристики
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 60 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 130 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014 ₴


