
Буферна труба FAB для АК47, полімерна, чорна
2 173 ₴
- В наявності
- Код: 7000631
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полімерна армована труба прикладу для AK47
Опис:
не вимагає спеціальних навичок зброї для встановлення
8-позиційна труба для оптимального припасування довжини прикладу до вашої бойової стійки
Конструкція з болтовим кріпленням для щільної та легкої установки на штамповану ствольну коробку AK
Виготовлена з міцного та легкого полімерного композиту, армованого скловолокном.
Характеристики
| Модель зброї | АК 47 |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Вага, г | 145 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Діаметр | 29 мм |
| Довжина, см | 209 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173 ₴



