
Складна мушка FAB, чорна, для Picatinny
2 067 ₴
- В наявності
- Код: 7000641
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна мушка FBS з регульованою висотою може бути встановлена на всі 1913 планки Пікатінні, але спеціально зроблено для платформи M4/AR-15/М-16 і K.P.O.S.
Опис:
- Низький профіль та тонкий дизайн
- Може використовуватись як первинний або резервний приціл
- Сучасний ергономічний та симетричний дизайн
- Повністю ручне налаштування, не потрібні спеціальні інструменти для коригування висоти
- Виготовлений з високоміцного полімеру та металу
- Механізм блокування базується на пружині
– Ніколи не зламається чи деформується
Сумісність: Усі 1913 планки Пікатінні
Характеристики
| Висота | 14-42 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Вага, г | 25 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 30-52 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 067 ₴



