Перехідник FAB Defense OMC дозволяє з'єднати п'ять магазинів FAB.
Значно прискорює процес перезарядки.
Характеристики
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 103 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 77 мм |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴




