Перехідник FAB Defense OMC дозволяє з'єднати два магазини FAB.
Значно прискорює процес перезарядки.
Характеристики
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 44 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 74 мм |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 636 ₴




