
Кільця Vector Optics Сталеві 25,4 мм Weaver швидкоз'ємні високі
1 440 ₴
- В наличии
- Код: 5003023
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кільця Vector Optics із внутрішнім діаметром 25,4 мм виготовлені зі сталі, мають високий профіль, висота від основи до центральної осі становить 27 мм. Кільця швидкознімні, кріпляться на планку Вівер/Пікатінні 21 мм.
Характеристики
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 180 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴

