
Пістолетне руків'я FAB для M16 \ M4 \ AR15, чорне
1 802 ₴
- В наличии
- Код: 7000654
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пістолетне руків'я FAB Defense для AR-образних карабінів.
Ергономічний дизайн дозволяє стріляти з більшим комфортом та ефективністю. Кут нахилу руків'я знижує втому кисті при тривалому утриманні.
Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби.
Рукоять виготовлена з міцного полімерного композиту.
Є відсік для зберігання запасних батарейок
Характеристики
| Модель зброї | AR15 |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вага, г | 130 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 83 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 802 ₴


