
Універсальна подвійна планка Пікатіні FAB для М4, полімерна, чорна
848 ₴
- В наличии
- Код: 7000660
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подвійна планка Picatinny DPR 16/4 на M16 / M4 / AR15.
Особливості:
-
Дві коротких планки Picatinny (65мм кожна), розташовані під кутом 45 градусів від центру
-
Дозволяє встановити тактичний ліхтар або лазерний цілевказивник
-
Виготовлена з міцного пластику
Сумісність: Всі стандартні цівки M16 Mid та Rifle Lenght.
Більшість кріплень для ліхтарів Пікатінні з одним вирізом.
Характеристики
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Вага, г | 47 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 64 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 848 ₴


