
Тримач магазину горизонтальний FAB для М4
636 ₴
- В наявності
- Код: 7000674
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для магазину M4 Fab Defense 5.56 Pouch - це міцний пенал, який підвищує захист магазину від ушкоджень. Забезпечує зручний доступ до нього.
Особливості:
- Дозволяє закріпити магазин паралельно до землі
- Підходить для магазинів всіх типів, в тому числі для алюмінієвих і сталевих магазинів M16 / M4 / AR15
- Надійно кріпиться до поясу
- Унікальний дизайн забезпечує надійне кріплення магазину і захищає його від падіння
- Може бути розміщений на лівому або правому боці
Сумісність:
Для магазинів M16 / M4 / AR15, калібру - 5,56 NATO, 223REM
Характеристики
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Вага, г | 81 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 95 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴


