Швейцарський кишеньковий армійський ніж Victorinox Signature Lite - один з найпопулярніших ножів цієї марки в світі. Він компактний і зручний, а також відмінно підійде як подарунок і стане незамінним помічником будь-якій людині в повсякденному житті. Ніж виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Рукоять виконана з червоного глянцевого нейлону. Довжина - 58мм. Вага - 24г.
Ніж має набір з 7 функцій:
• лезо
• пилка для нігтів з
• викруткою
• ножиці
• кільце для підвісу
• ліхтарик світлодіодний
• кулькова ручка
Характеристики
| Кількість функцій | 7 |
| Ширина | 11 мм |
| Вага, г | 24 |
| Матеріал руків'я | глянцевий нейлон |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина, см | 58 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Длина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Карманная клипса | Присутствует |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка стали/Материал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Материал клинка | Сталь |
| Материал накладки/рукояти | Алюминий |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножи и холодное оружие | Ножи складные |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Отсутствуют |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обработка клинка | черный оксид |
| Обработка клинка/Покрытие | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Открывание ножа | Автоматический |
| Твердость клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип заточки | Plain |
| Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 166,14 ₴


