SwissCard - це універсальний набір інструментів в зручній формі кредитної картки. Він легко поміщається в гаманці, сумці або кишені. Крім того, SwissCard дуже практичний і виконує абсолютно ті ж функції і завдання, що і всі інструменти Victorinox.
Швейцарська карта - це багатофункціональний інструмент. Розмір: 82 х 54.5 х 4.5 мм. Вага: 26 гр. Колір: сіро-червоний. У набір включені 10 функцій:
• ніж для листів
• ножиці
• шпилька, нержавіюча сталь
• пилка для нігтів з:
• - викруткою
• пінцет
• зубочистка
• кулькова ручка
• лінійка (см)
• лінійка (дюйм)
Виробник Victorinox дає довічну гарантію якості матеріалів і виготовлення.
Характеристики
| Товщина | 4,5 мм |
| Ширина | 54,5 мм |
| Вага, г | 26 |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Довжина, см | 82 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209,38 ₴


