
Ніж Boker Magnum "Bone" Клинок 7.8 см. Скл.
1 902,75 ₴
- В наличии
- Код: 4001424
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подарунковий, ексклюзивний варіант складного ножа від Boker Magnum.
Класика в індивідуальному виконанні, клинок з дамаської сталі з дрібним і яскраво вираженим візерунком.
Накладки з білої кістки відмінно гармонують з Дамаском.
Характеристики
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
| Тип замка | Back Lock |
| Загальна довжина, мм | 177 мм |
| Матеріал руків'я | полірована кістка |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 78 мм |
| Марка сталі | Damast |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
Информация для заказа
- Цена: 1 902,75 ₴


