
Моноблок Vector Optics 25,4 мм AR тактичний зі зміщенням
1 350 ₴
- В наличии
- Код: 5003137
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок Vector Optics з діаметром кілець 25.4 мм виготовлений з алюмінію, корпус моноблока тонкий, завдяки цьому його вага - 195 г. Кільця моноблока мають по 4 гвинти для встановлення вашого прицілу.
Загальна довжина моноблока складає 135 мм, висота від низу до центральної осі кілець - 38 мм. Міжкільцева відстань становить 64 мм.
Характеристики
| Висота | 38 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 195 |
| Відстань між кільцями | 64 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Довжина, см | 13,54 см |
| Матеріал | 6063-T6 aluminum alloy |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
| Материал | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴





