
Моноблок Burris AR-Sig QD P.E.P.R.Mount 30mm
5 400 ₴
- В наличии
- Код: 5003240
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Burris AR-Signature P.E.P.R. ідеально підходить для встановлення вашого улюбленого прицілу на AR-15. Нова спрощена конструкція з швидкоз’ємним кріпленням забезпечує можливість повторного встановлення на 1/4 MOA та дозволяє використовувати резервні прицільні пристосування, зберігаючи належну відстань від ока. Кріплення надійно фіксує оптичний приціл на планку Пікатінні та Вівер і забезпечує тривалу утримуючу здатність та надійність.
Характеристики
| Висота | 38 мм |
| Кріплення | Швидкоз'ємне |
| Вага, г | 293 |
| Відстань між кільцями | 76 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Burris |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴








