
Моноблок Vector Optics 25,4 мм низький на ластівчин хвіст
450 ₴
- В наличии
- Код: 5003252
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок має довжину 100 мм, призначений для оптичних прицілів діаметр центральної труби яких 25,4 мм. Моноблок кріпиться на "ластівчин хвіст" за допомогою 4-х поперечних стопорних штифтів.
Кільця мають по 4 гвинти для встановлення прицілу, Моноблок має низький профіль. Висота від низу до центральної осі кілець – 25.4 мм. Відстань між кільцями становить 56 мм. До комплекту входить шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 25.4 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 158 |
| Відстань між кільцями | 56 мм |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴





