
Моноблок Vector Optics 30 мм на ластівчиний хвіст
675 ₴
- В наличии
- Код: 5003266
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ціліснометалевий алюімінієвий моноблок Vector Optics для оптичних прицілів, діаметр центральної труби яких 30 мм, має довжину 120 мм і кріпиться на планку типу "ластівчин хвіст" 11 мм.
Одне кільце моноблока зроблено нижче на 0,77 мм, ніж інше кільце. Відстань між кільцями становить 88 мм.
Характеристики
| Висота | 41 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 185 |
| Відстань між кільцями | 88 мм |
| Загальна довжина, мм | 120 мм |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴




