
Моноблок Vector Optics 30 мм на ластівчин хвіст зі зменшенням віддачі для пневматики
1 170 ₴
- В наличии
- Код: 5003267
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок Vector Optics призначений для оптичних прицілів, діаметр центральної труби яких 30 мм. Моноблок кріпиться на "ластівчин хвіст" 11 мм із стопорним штифтом. Висота від низу до центральної осі кільця – 40 мм. Кільця молоблоку щільно закріплюють ваш приціл завдяки 4 гвинтам на кожному кільці. Відстань між кільцями становить 80 мм. Моноблок має зворотну пружину для зниження віддачі від пострілу на ваш оптичний приціл,
Характеристики
| Висота | 40 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 210 |
| Відстань між кільцями | 80 мм |
| Загальна довжина, мм | 122 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Алюміній 6061-T6 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴




