
EPG47SDE Руків'я пістолетне до AK-47 MFT хакі
1 305 ₴
- В наличии
- Код: 7002467
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поєднання зручності та функціональності, що не має собі рівних в оригінальному пістолетному руківї AK47. Текстуровані виступи на пальцях та рифлена поверхня забезпечують надійне захоплення мокрими руками або руками у рукавичках. ● Призначене для AK47 ● Повнорозмірне пістолетне руків'я замінює більш тонке оригінальне руків'я для повного захоплення ● Кут захвату повторює M16, але не впливає на контакт зі спусковим гачком ● Надійний водонепроникний відсік для зберігання
Характеристики
| Модель зброї | АК 47 |
| Висота | 10,3 см |
| Ширина | 3 см |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 62 |
| Кут нахилу руків'я | 25 |
| Колір | хакі |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 8,2 см |
| Матеріал | полімер |
Информация для заказа
- Цена: 1 305 ₴




