
Мультиінструмент LEATHERMAN Super Tool 300, синтетичний чохол, картонна коробка
6 030 ₴
- В наявності
- Код: 4008688
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Leatherman Super Tool 300 - це повнорозмірний мультитул американського виробництва з подовженими мечами для ще більшої зручності роботи.
Комплектація: мультитул, чохол, коробка.
Інструменти, що входять до складу:
-
Тонкі пасатижі
-
Звичайні пасатижі
-
Змінні кусачки преміум-класу
-
Змінні кусачки преміум-класу для жорсткого дроту
-
Кусачки для багатожильних дротів
-
Обтискний інструмент
-
Інструмент для зачистки дротів
-
Ніж зі сталі 420HC
-
Серрейторний ніж із сталі 420HC
-
Пила
-
Шило зі швейним вушком
-
Лінійка (9 дюймів | 22 см)
-
Відкривачка для консервів
-
Відкривачка для пляшок
-
Напильник по дереву/металу
-
Хрестова викрутка
-
Велика плоска викрутка
-
Середня плоска викрутка
-
Маленька плоска викрутка
Характеристики
| Кількість функцій | 19 |
| Матеріал чохла | нейлон |
| Ширина | 3 см |
| Матеріал клинка | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Вага, г | 272 |
| Загальна довжина, мм | 115 мм |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Колір | Silver |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Марка сталі | 420HC |
| Розмір | потужний |
| Довжина, см | 11,5 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 030 ₴





