
Руків'я пістолетне FAB для AK, обгумоване, чорне
1 188 ₴
- В наличии
- Код: 7002206
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пістолетне руків'я для AK-47/74 зі зменшеним кутом нахилу, гумове покриття.
Руків'я зручне для стрільби на дальні дистанції і для ведення стрільби на близьких відстанях.
Кут нахилу руків'я - 15 градусів, ергономічний дизайн, для більш впевненого хвата.
Посилена полімерна конструкція, гумове покриття для кращої фіксації.
Сумісність: AK-47/74, AKM, AKS-74U 'Krinkov', Galil
Характеристики
| Модель зброї | АК47 / 74 |
| Висота | 114 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 104 |
| Кут нахилу руків'я | 15 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 55 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 188 ₴





