
Моноблок Vector Optics 25.4 мм з гасінням віддачі для пневматики
1 170 ₴
- В наличии
- Код: 5003364
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діаметр кілець моноблока – 25,4 мм, кожне з кілець має 4 гвинти для кріплення, висота від низу до центру кільця – 34 мм. Відстань між кільцями складає 80 мм.
Моноблок виготовлений з цільнометалевого алюмінієвого сплаву 6061-T6, має пружинну віддачу, має 21-мм кріплення під планки Вівер та Пікатінні зі штифтом, призначеним для більш жорсткого кріплення на планці.
У комплект моноблока входить шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 205 |
| Відстань між кільцями | 80 мм |
| Загальна довжина, мм | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴



