Доповніть новий приціл високоякісним моноблоком EOTECH. Моноблок включає регульований фіксуючий швидкознімний важіль для легкого зняття та установки. Призначений для оптичних прицілів із діаметром центральної труби 30 мм. Виготовлений у США. У комплект моноблока входить шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Кріплення | На вівер / пикатини |
| Відстань між кільцями | 64 мм |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина, см | 120 мм |
| Матеріал | Алюміній |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EOTech |
Информация для заказа
- Цена: 15 750 ₴





