
Кільця Vector Optics Сталеві 30 мм Weaver середні
1 170 ₴
- В наличии
- Код: 5003498
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надміцні кільця діаметром 30 мм для планки Вівера та Пікатінні 21 мм, виготовлені зі сталі. Кільця мають середній профіль, висота від низу до центральної осі кілець – 31,8 мм (1,25 дюйм). Комплект кілець включає шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 267 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴




