
Кільця Vector Optics Сталеві 25.4 мм Weaver високі
1 170 ₴
- В наличии
- Код: 5003500
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надміцні кільця діаметром 25,4 мм (1 дюйм) для планки Вівера та Пікатінні 21 мм, виготовлені зі сталі. Кільця мають високий профіль, висота від низу до центральної осі кілець – 31 мм (1,25 дюйми). Комплект кілець включає шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 245 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴



