
Кільця Vector Optics 25.4 мм середні на ластівчин хвіст
315 ₴
- В наличии
- Код: 5003495
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кільця діаметром 25,4 мм (1 дюйм) для планки «ластівчин хвіст» 11 мм із середнім профілем, висота – 26 мм. Кільця виготовлені з алюмінієвого сплаву 6063-T6 з чорною матовою обробкою, завдяки матеріалу мають легку вагу – 86 г. У комплект кілець входить шестигранний ключ, який забезпечує швидку та легку установку. Кільця пройшли випробування на потужних пневматичних гвинтівках та вогнепальній зброї.
Характеристики
| Висота | 26 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 86 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Довжина, см | 21 мм |
| Матеріал | 6063-Т6 алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴



