
Райзер Vector Optics для коліматорів Frenzy-X і Frenzy AUT MOJ (Trijicon RMR)
765 ₴
- В наличии
- Код: 5003492
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Райзер призначений для коліматорних прицілів Vector Optics Frenzy-X та Frenzy AUT.
Висота райзера складає 28 мм, кріплення Weaver 21 мм. Довжина кріплення на планці – 41 мм. Райзер має прозорий стиль для сумісності із прицільними пристроями Вашої зброї.
Характеристики
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 43 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина, см | 46 мм |
| Матеріал | Алюміній 6061-T6 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴




