Натхненний полюванням та світовим бестселером Bugout, ніж Taggedout для мисливців, що подорожують на великі відстані та розуміють значення ваги екіпірування. Коли ви йдете далеко з комплектом спорядження на спині, кожен грам ваги має значення. Цей легкий і тонкий мисливський складний ніж впорається з будь-яким завданням у дикій природі — від приготування їжі в таборі до зняття шкіри невеликого видобутку або оброблення дичини в польових умовах та різання паракорду. Невелика вага, хороша видимість, мала вага в кишені та бритвенно-гострий клинок з однієї з найкращих на даний момент ножових сталей марки CPM-Mаgnacut із заточуванням за технологією SelectEdge® роблять новий Taggedout® незамінним для далеких пригод.
Накладки рукояті виготовлені з міцного і легкого карбонового волокна.
Чим же вирізняється дана сталь?
CPM MagnaCut - це нержавіюча сталь, вироблена концерном Crucible Industries, американською компанією, відомою своїм досвідом роботи зі спеціальними сталями. Цей особливий сорт був розроблений спеціально для столових приладів і для задоволення потреб найвибагливіших ножових майстрів.
Це технічний сплав, спеціально розроблений для вибагливих користувачів та інженерів ножовї справи.
CPM MagnaCut - це нержавіюча сталь, виготовлена методом порошкової металургії, яка гарантує тонкість і чистоту, які не можна порівнювати зі звичними сталями. Її склад був розроблений Ларіном Томасом, доктором металургії, добре відомим англомовним виробникам ножів: саме його дуже детальні дослідження мають блог Knife Steel Nerds, довідник для профільних ентузіастів. Ларін Томас хотів розробити сталь, яка б змогла задовольнити всі вимоги виробників ножів.
CPM MagnaCut виправдає очікування найвибагливіших поціновувачів ножів, оскільки поєднує в собі безліч якостей:
-
її співвідношення міцності та утримання виняткові;
-
вона надзвичайно стійка до корозії;
-
тонка структура розподілу карбідів, висока чистота сплаву;
-
висока твердість допускається залежно від проведеної термообробки;
-
підходить для всіх типів високоякісних ножів. Завдяки своїм численним технічним якостям CPM MagnaCut підходить для всіх типів лез ножів, мисливських, похідних чи складаних. Це буде особливо цікаво для виготовлення лез, ріжуча кромка яких має бути тонкою та стійкою, як у японських кухонних ножів.
-
CPM MagnaCut, надзвичайно стійка до корозії. Склад сталі CPM MagnaCut робить її надзвичайно стійкою до корозії. Так, кілька іменитих ножових компаній обрали цей унікальний сплав для виробництва ножів, призначених для використання у морських умовах, у солоній воді.
Характеристики
| Обробка клинка | cerakote |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 60 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип клінка | Clip Point |
| Загальна довжина, мм | 207 мм |
| Матеріал руків'я | Carbon Fiber |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Марка сталі | CPM-Magnacut |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Длина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Карманная клипса | Присутствует |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка стали/Материал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Материал клинка | Сталь |
| Материал накладки/рукояти | Алюминий |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножи и холодное оружие | Ножи складные |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Отсутствуют |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обработка клинка | черный оксид |
| Обработка клинка/Покрытие | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Открывание ножа | Автоматический |
| Твердость клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип заточки | Plain |
| Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
- Цена: 20 925 ₴







