Ніж складаний WK 02211
Grand Way WK 02211 – недорогий складаний ніж для щоденного використання
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 90 мм з якісним покриттям Black Stonewash;
- надійний замок типу Frame Lock (!);
- сучасний оригінальний дизайн, розроблений за діяльною участю компанії Grand Way;
- доступна ціна.
Пара цікавих нюансів на які варто звернути увагу:
Перше, що кидається в очі – замок типу фрейм лок (Frame Lock), який вважається одним з найнадійніших із сучасних ножових замків. Раніш зазвичай його можна було побачити лише на куди більш дорогих складаних ножах. Наявність такого елементу конструкції на бюджетному ножі - дуже цікава фішка Grand Way WK 02211.
Друге, на що варто звернути увагу – клинок типу ворнкліф (Wharncliffe)
Назва цього типу клинка походить від імені лорда Уорнкліффа, який, крім іншого, був власником ножової фабрики 19 століття. Цей типлеза був розроблений для того, щоби отримати ніж здатний добре різати та стругати. Кінчик леза гірше підходить для проколювання, зате гарно підходить для колупання. прорізання та різних делікатних маніпуляцій.
Клинок Wharncliffe – друга цікава фішка Grand Way WK 02211.
Таким чином, якщо ви хочете отримати недорогий, але оригінальний та надійний складаний ніж, Grand Way WK 02211 стане для вас гарним вибором.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 162 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 118 |
| Крепления | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Материал рукояти | Металл |
| Общая длина | 208 мм |
| Покрытие клинка | Black Stonewash |
| Твердость лезвия | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Упаковка | картонная упаковка |
| Ширина | 29.6 мм |
- Цена: 437 ₴








