Grand Way WK 06175 – недорогий складаний EDC ніж
У якості переваг даної моделі можна перерахувати:
- клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
- невелика вага – 117 г;
- компактні габарити у складеному стані (довжина – приблизно 99 мм);
- повністю функціональний клинок довжиною 71 мм;
- надійний замок Frame Lock;
- зручна кліпса для посадки на кишеню;
- сучасний дизайн;
- стійке красиве покриття Ti-Ni (Titanium Nitride);
- доступна ціна.
Якщо вам потрібен компактний та легкий складаний ніж для вирішення повсякденних задач, купіть Grand Way WK 06175 та просто використовуйте його, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 117 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 71 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 99 |
| Крепления | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Материал рукояти | Металл |
| Материал чехла/ножен | Кожа |
| Общая длина | 170 мм |
| Покрытие клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердость лезвия | 54-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock |
| Упаковка | картонная упаковка |
| Ширина | 26.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴








