У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr13MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 87 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий дизайн;
- стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
- наявність tip up кліпси для посадки ножа на кишеню;
- доступна ціна.
WK 06203 – легкий складаний ніж, який чудово підійде для щоденного носіння в місті. Завдяки застосуванню алюмінію ніж вийшов легким і дуже красивим.
Мала вага та привабливий дизайн – дійсно важливі переваги цієї моделі. Самі обриси ножа плавні та витончені. І клинок і руків’я виконані з великим смаком і чудово поєднуються один з одним.
Клинок має перехідну форму між drop point і spear point, що надає обрисам ножа ще більшої стрімкості. Звичайно ж, таким клином особливо зручно точно колоти і проколювати. Але й різати він буде дуже добре.
Звичайно, при використанні суцільнометалевого руків’я варто пам'ятати, що метал (особливо алюміній) здатний остигати на холоді і розжарюватися від жару. Але для міського ножа ця особливість не така вже й страшна. Зате легкість, міцність та краса ножа є чудовою компенсацією цього незначного недоліку.
Якщо ви хочете купити легкий і красивий складаний ніж для носіння в місті WK 06203 – для вас!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 148 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 93 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 123 |
| Дополнительная информация | ПОДШИПНИК В ОСЕВОМ УЗЛЕ |
| Крепления | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Материал рукояти | алюминий |
| Общая длина | 216 мм |
| Покрытие клинка | Black Stonewash, Satin Finish |
| Твердость лезвия | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock |
| Упаковка | картонная упаковка |
| Ширина | 26.7 мм |
- Цена: 995 ₴








