Нескладаний ніж 2701 ACWP можна віднести до типу універсальних мисливських ножів. Це найбільш популярний та розповсюджений тип мисливського ножа. Класичний фіксований ніж як він є. Його розміри вага та форма є результатом практичного досвіду багатьох поколінь мисливців.
Універсальні мисливські ножі, подібні до 2701 ACWP, зручні у використанні. Вони однаково добре ріжуть та колють.
Його клинок має класичну форму “ніж з прямим обухом”. Він виготовлений з нержавіючої сталі 440С – однієї з найпопулярніших ножових нержавіючих сталей ХХ століття.
Зверніть увагу на довжину клинка – цілих 150 мм. Цього явно вистачить для виконання більшості задач, що випадають на долю мисливського ножа.
Руків’я ножа виконане з металу та полірованого стабілізованого дерева та має ергономічну форму (воно навіть дещо нагадує “козячу ніжку”, що часто використовувалась для виготовлення руків’я мисливського ножа у минулі часи). Больстер дуже вдало оздоблений дещо абстрактним рослинним орнаментом.
Вдало обраний мисливський ніж може стати однією з корисніших частин вашого спорядження. Якщо ви будете точно знати, що саме і для чого ви купуєте, ваші шанси на успіх значно зростуть. Ще більш корисним буде досвід практичного використання. Бо як то кажуть: “Щоби навчитись плавати, треба почати плавати.” І саме недорогий класичний універсальний ніж підійде на роль першого ножа краще за інші.
Вийде з такого ножа і дуже гарний подарунок, бо дизайн класичних мисливських ножів завжди відрізнявся привабливістю та солідністю.
З ножем поставляються зручні та практичні тканинні піхви з шльовкою для підшування на пояс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 170 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кордура |
| Общая длина | 280 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 36 мм |
- Цена: 974 ₴






