
Глушник АК-74 (ПСРЗП) Storm 5.45 М24х1.5
6 000 ₴
- В наявності
- Код: ME450053
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глушник ПСРЗП Storm застосовується на мисливських карабінах для придушення звуку пострілу.
Даний глушник розроблений компанією МЕ для забезпечення комфортної стрільби без засобів захисту слуху,
придушення і розсіювання звуку пострілу, гасіння спалаху пострілу і стабілізації ствола під час стрілянини.
Виготовляється з нержавіючої сталі. Конструкція не розбірна.
Технічні характеристики:
- Ефективність зниження тиску звуку на 28-30 Db;
- Доступні калібри: 5,45 / 223Rem, 7,62 / 308Win;
- Довжина 158 мм;
- Діаметр 46 мм;
- Вага 530 гр;
- Матеріал нержавіюча сталь;
- Доступні різьблення 1/2х28, М24х1,5, М14х1L, M15*1; 5/8-24;
- Покриття Cerakote;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| % Гасіння звуку | 65 |
| Акустична ефективність, дБ | 28-30 dB (A) |
| Артикул | 450053 |
| Вага, г | 530 г |
| Тип | Саундмодератор |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина, мм | 158 |
| Дульна різь | M24x1.5 |
| Калібр | 5.45х39 мм |
| Конструкція | Розбірний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Модель зброї | АК |
| Режим Стрільби | Одиничний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Будь-який Підказок, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴








