Викидний ніж Grand Way 233 MK
Класика, підсилена функціональністю
Grand Way 233 MK — це автоматичний складаний ніж із боковим викидом клинка, який поєднує у собі перевірену конструкцію, впізнаваний класичний стиль та низку важливих покращень для більш надійної та комфортної роботи. Надійний помічник для щоденного носіння, поїздок, відпочинку на природі або складніших завдань.
Переваги моделі:
- Миттєве приведення ножа у робоче положення. Достатньо одного натискання кнопки — і він готовий до дії. Тип механізму: автомат із боковим викидом. Замок - Plunge Lock.
- Додатковий фіксатор клинка. Спеціальний важільний механізм блокує клинок у розкладеному стані, запобігаючи випадковому складанню навіть під великим навантаженням.
- Насічка на обуху клинка. Забезпечує кращий контроль і фіксацію великого пальця — це підвищує безпеку та дозволяє ефективно працювати з великим зусиллям.
- Нержавіюча сталь 420. Легко точиться, дуже стійка до впливу корозії.
- Достатньо великий клинок клинок. Довжина 95 мм при товщині у 2 мм кажуть нам, що Grand Way 233 MK — це вже серйозний інструмент, придатний не лише для виконання дрібних побутових задач, а й для більш вимогливих робіт.
- Наявність темлячного отвору дає змогу зробити ніж ще більш зручним та безпечним.
- Клинок має покриття Satin Finish, що значно покращує його зовнішній вигляд.
- Комфортне руків’я. Дерев’яні накладки на сталевих лайнерах не ковзають, не гріються на сонці та не примерзають на холоді.
- Завдяки вдало продуманій конструкції ніж міцний, безпечний, зручний і тому добре підходить для туристів, водіїв і всіх, кому потрібно мати надійний ріжучий інструмент під рукою.
Сумісні аксесуари:
Для Grand Way 233 MK підходять чохли:
- Чохол-XL (коричневий) – А
- Чохол-XL (чорний) – А
Grand Way 233 MK — це викидний ніж із міцною конструкцією, достатньо великим клинком та додатковим запобіжним механізмом. Він стане надійною частиною вашого EDC-набору або хорошим вибором для використання у польових умовах. Ніж Grand Way 233 MK виглядає водночас стильно й серйозно — саме так, як має виглядати справжня класична річ.
Даний ніж не є холодною зброєю, т.к. не відповідає її офіційним праметрам багатьом ознакам. Про це свідчать такі ключові параметри даного ножа: товщина леза менше 2.6 мм, відсутність упору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 130 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 110 |
| Крепления | Нет |
| Марка стали клинка | 420 |
| Общая длина | 205 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Выкидные |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Нет |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 235 ₴





