
Розбірний Глушник Zero Псевдоінтегрований 5.45/.223Rem 6.5 Creedmoor 7.62/.308Win .30-06
8 000 ₴
- В наличии
- Код: 450046
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосовується на мисливських карабінах для придушення звуку пострілу.
Глушник псевдоінтегрований, заходить на ствол на 80 мм.
Даний глушник розроблений компанією МЕ для забезпечення комфортної стрільби без використання засобів захисту вух, для придушення і розсіювання звуку пострілу, гасіння спалаху пострілу і стабілізації ствола під час стріляння.
Технічні характеристики:
- Ефективність зниження тиску звуку на 30 Db.
- Доступні калібри 5.45/223Rem, 6.5 Creedmoor, 7.62/308Win, 30-06.
- Довжина 230 мм, діаметр 44 мм, заходить на стовбур на 80 мм, подовжує зброю на 150 мм.
- Максимальний діаметр ствола 23,7 мм.
- Вага 330 г.
- Матеріал авіаційний алюміній, осердя – нержавіюча сталь.
- Доступні різьби 1/2х28, 5/8х24, М13х1, М14х1R, М15х1, М18х1.
- Покриття Cerakote.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| % Гасіння звуку | 70 |
| Акустическая эффективность, Дб | 30 dB (C) |
| Вид | Саундмодератор |
| Диаметр | 44 мм |
| Длина, мм | 230 |
| Дополнительная информация | Подовжує зброю на 150 мм |
| Дульная резьба | 1/2-20 UNF, 5/8-24 UNEF, M14x1, M14x1 LH, M15x1, M17x1, M18x1, M24x1.5 |
| Калибр | .224, .243, .30, 223 Rem (5,56/45), 30-06, 308 Win(7,62/51), 5.45х39, 6.5 мм, 7.62х39, 7.62Х54 мм |
| Конструкция | Разборной |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Режим Стрельбы | Одиночный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Любой Под Заказ, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 000 ₴




