
Глушник Швидкознімний ME З ДГК Торнадо 5.45/223 7.62/.308
6 900 ₴
- В наличии
- Код: 450041
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Глушник (ПСУЗВ) кал. 5.45/.223Rem та 7.62/.308 швидкознімний застосовується на карабінах АК, Сайга, AR15, AR10.
Даний глушник розроблений компанією МЕ для забезпечення комфортної стрільби без використання засобів захисту вух, для придушення і розсіювання звуку пострілу, гасіння спалаху пострілу і стабілізації ствола під час стріляння.
Система являє собою два в одному, ДГК Торнадо (або Тайфун) та глушник, який одягається зверху і фіксується одним рухом.
Технічні характеристики:
- Калібр 5.45/.223Rem, 7.62/.308
- Довжина 165 мм, діаметр 38 мм.
- Вага 435 г без ДГК.
- Матеріал сталь, авіаційний алюміній.
- Установча різьба система швидкого затиску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| % Гасіння звуку | 60, 65 |
| Акустическая эффективность, Дб | 25-26 dB (A) |
| Вес, г | 435 г |
| Вид | ДТК, Саундмодератор |
| Диаметр | 38 мм |
| Длина, мм | 165 |
| Дульная резьба | 1/2-28 UNEF, M24x1.5 |
| Калибр | 223 Rem (5,56/45), 308 Win(7,62/51), 5.45х39, 7.62х39 мм |
| Конструкция | Разборной |
| Материал | Алюминий/нержавеющая сталь |
| Режим Стрельбы | Одиночный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Любой Под Заказ, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 900 ₴






