
Магазин на 30 Патронов Для АК-47 5.45х39 с Окном
730 ₴
- В наличии
- Код: 989512
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магазин з вікном для АК 74 під калібр 5,45 х 39 мм на 30 набоїв виготовлений із поліаміду (PA6 70%) та скловолокна (PA66 30%). У порівнянні з ненаповненими марками скловолокна поліаміди показують: покращену міцність, жорсткість, несуче навантаження, підвищену теплостійкість (верхня температура експлуатації на повітрі протягом 5 тис. годин + 95 градусів, нижня температура - 30 градусів без деформації розмірів).
- Низька вага
- Пружина виготовлена зі сталі EN 10270-1-SH (фасфатована для захисту від корозії)
- Нижня частина магазину металева (штампована)
- Стопорна планка та подавач виготовлений з поліаміду (PA6)+30% Glass
- Спосіб виготовлення: лиття під тиском
- Кріплення для швидкого заряджання патронів (сам механізм в комплект не входить)
- Ребра жорсткості для зручного тримання в руці
- Віконце з полікарбонату влите у корпус
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Steel |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ёмкость магазина | 30 |
| Вес, гр. | 190 |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 210 мм |
| Калибр | 5,45х39 мм |
| Магазин | Съёмный |
| Материал | Полимер |
| Мoдель | АК-74 |
| Модель оружия | АК |
| Оружие | Огнестрельное |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴





