
Кільця Vector Optics Сталеві 30 мм Weaver швидкоз'ємні низькі
1 305 ₴
- В наличии
- Код: 5003537
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міцні сталеві кільця діаметром 30 мм і вагою 214 г мають швидкоз’ємне кріплення та низький профіль – висота від низу кріплення до центральної осі кілець 25,4 мм (1 дюйм). Кожне кільце має по 4 Torx гвинти, отвори зроблені на ЧПУ з точністю допусків. Кільця кріпляться на планку Вівер/Пікатінні 21 мм.
Комплектація: блістерна упаковка з шестигранним ключем і ключем Torx T15.
Характеристики
| Висота | 25.4 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Вага, г | 214 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
Информация для заказа
- Цена: 1 305 ₴

