Вільно вивішена цівка для карабінів на базі AR-15/M4/M-16 з довжиною ствола 16" (Zbroyar, Schmeisser M4, Thor, NEA).
Дану цівку було розроблено для максимально ергономічного схоплювання зброї, з можливістю модульної установки обладнання на додаткові планки Пікатіні. Планки Пікатіні встановлюються на стандартні кріплення Key Mode.
Цівка фрезерована з цільної алюмінієвої заготовки (марки 2024Т3). Кріплення здійснюється на гайку кріплення ствола (barrel nut), що поставляється у комплекті.
Увага! Установлення цівки потребує заміни штатного газблока на низькопрофільний.
Технічні параметри:
- Тип: Вільно вивішена цівка.
- Довжина: 230 мм.
- Маса цівки: 180 г, гайки фіксатора – 10 г.
- Маса гайки barrel nut: 185 г.
- Діаметр: 50 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 900003 |
| Вес, гр. | 180 |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Алюминий |
| Модель оружия | AR-15 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Фиксация на оружии | Постоянная |
| Цвет | Black |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴




