Grand Way постійно оновлює свою колекцію, пропонуючи своїм покупцям та клієнтам актуальні моделі. Наші нові складані EDC ножі поєднують у собі сучасний стиль, надійність та практичність, що робить їх ідеальними для повсякденного використання.
Основні переваги Grand Way WK 19052:
- По-перше – якісні матеріали. Клинок із міцної сталі D2 забезпечує довговічність та надійність, а руків’я з титанового сплаву додає легкості та міцності. Ці матеріали (особливо титановий сплав) є своєрідною ознакою високого класу ножа.
- Стильний та практичний дизайн, що втілює сучасні технологічні рішення, дійсно знаходиться на рівні найкращих сучасних брендових ножів.
- Ніж Grand Way WK 19052 оснащений простим, але надійним замком типу frame lock, що забезпечує безпеку та зручність використання ножа у будь-яких умовах.
- Оригінальний клинок є чимось середнім між drop point та wharncliffe. Відмінний вибір для кишенькового EDC різачка!
Grand Way WK 19052 – сучасний ніж високої якості. Він стане незамінним помічником у вашому повсякденному житті. Купуючи WK 19052, ви вкладаєте гроші не тільки в хороший, надійний складаний ніж, але й у свою впевненість та безпеку. Ну а даруючи такий класний ніж у подарунок, ви тільки підкреслюєте свою турботу та повагу.
Зрештою, володіння високоякісним складаним ножем із найякісніших, добротніших матеріалів – показник стилю та престижу, який не залишиться непоміченим.
Будьте готові!
У наш час несподіванки і навіть справжні виклики можуть чекати на вас за кожним поворотом. Завжди майте під рукою легкий, зручний та компактний EDC ніж від Grand Way. Він, звичайно, не вирішить усі ваші проблеми, але безумовно зробить ваше життя комфортнішим і безпечнішим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 115 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 120 |
| Дополнительная информация | ПОДШИПНИК В ОСЕВОМ УЗЛЕ |
| Крепления | Да |
| Марка стали клинка | D2 |
| Материал рукояти | 6AL4V Titanium |
| Общая длина | 210 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 59-61 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Упаковка | картонная упаковка |
| Ширина | 23.8 мм |
- Цена: 2 688 ₴






