Ніж нескладаний 031 VWP-G можна віднести до типу, який прийнято називати Dagger Knife він має лезо з двобічним заточування зроблене з нержавіючої сталі 440С та довжиною 146 мм. Клинок має товщину 2,4 мм, а тому згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» ніж Grand Way 031 VWP-G не має бути віднесений до холодної зброї.
Клинок такого типу більш за все пристосований для того щоби точно та потужно колоти, але різати він буде також цілком добре.
Руків'я ножа виготовлене з темної деревини та має гарду та навершя з полірованої сталі. Ніж буде надійно лежати в вашій руці, ви можете не хвилюватись що ваша долоня зісковзне на лезо під час активних рухів.
У комплекті з ножем продаються надійні піхви зі шкіри високої якості. Велика шльовка дозволяє підвісити піхви навіть на широкий ремінь, а застібка на кнопці надійно фіксує руків'я ножа та не дає йому висковзнути навіть у перевернутому положенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 192 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 146 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 122 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 268 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | картонная упаковка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 28.2 мм |
- Цена: 1 279 ₴







