Grand Way 1882-G – нескладний ніж, виконаний за мотивами легендарної «фінки».
Технічні характеристики та особливості конструкції ножа Grand Way 1882-G
Клинок Grand Way 1882-G виготовляється з нержавіючої сталі 420. Ця сталь добре відома здатністю чудово творити опір корозії.
Форма клинка багато в чому повторює клинок історичного прообразу цього ножа – ножа Понтуса Хольмберга. Довжина клинка 140 мм, форма – clip point (та сама «щучка»), спуски увігнуті, є доли.
Товщина клинка – 2.2 мм, що дозволяє Grand Way 1882-G не бути холодною зброєю згідно із законом України, не дивлячись на наявність великої гарди. Вам не потрібно оформляти жодних документів або реєструвати вашу покупку. Придбати цей ніж так само просто, як і кухонний.
Якщо ж вам здасться, що клинок цього ножа дещо «тонкуватий», то ми вам нагадаємо, що, наприклад, товщина клинка радянського «Ножа розвідника» НР-40 – 2,6 мм. Це дуже близько до показників Grand Way 1882-G і, як бачимо, цього всім вистачало.
Рукоять ножа виконана з самого класичного матеріалу – деревини.
У комплект поставки ножа входять поясні піхви зі шкіри високої якості, дуже схожої на кордуру.
Шкіряний чохол пропонується опціонально, дізнавайтеся про його наявність додатково.
Кому та для чого варто купити Grand Way 1882-G?
Якщо ви хочете купити сучасну репліку «фінки» (а насправді, шведського мисливського ножа) за розумною ціною, то цей ніж точно для вас. Не забувайте ще й той вагомий плюс, що, на відміну від оригіналу, Grand Way 1882-G не «холодний» в Україні!
Але, навіть, якщо вам не цікава історія, а потрібен просто добротний туристичний ніж, вам варто звернути свою увагу на Grand Way 1882-G. Він досить зручний і оснащений цілком функціональним клинком. Одна з серйозних «фішок» цього ножа – його гарда. Все ж таки, завдяки особливостям українського законодавства, елемент цей у сучасних вітчизняних ножах зустрінеш не так часто. Те, що гарда – елемент вкрай корисний, бо вона значно підвищує безпеку власника ножа, думаємо, довго пояснювати не потрібно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 190 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 120 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Материал рукояти | Металл, Дерево |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 260 мм |
| Покрытие клинка | Mirror Polish |
| Твердость лезвия | 52-55 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 1 214 ₴







