Ніж 2083RA-G є нескладним ножем, в дизайні якого легко читаються риси американського танто.
Він увібрав у себе такі позитивні риси тантоїдів як:
- надзвичайно висока міцність вістря;
- типовий для танто, дуже ефективний різ “зубом” – кутом перетину ріжучих кромок;
- наявність двох різних ділянок ріжучої кромки, що полегшує заточування і дозволяє пристосувати ці частини леза до різних завдань (наприклад, передній кромці надати великий вугол заточування, для грубої роботи, а основній – гострий кут, пристосований для ефективного різання).
До цих корисних якостей у ножа 2083RA-G додається масивний обух (його товщина становить цілих 5,1 мм), який десь на середині клинка переходить у фальшлезо. Ця риса робить ніж справді міцним, пристосованим до серйозних навантажень.
Причому, погляд на загальне поєднання різних характеристик конструкції ножа Grand Way 2083RA-G каже нам, що цим ножем можна як колоти, так і рубати, різати, стругати, колупати різного роду міцні або щільні матеріали.
Матеріал клинка – сталь 440С надає лезу вдалу комбінацію міцності і в'язкості, що дозволяє ножам, зробленим з неї, при достатній міцності, не бути крихкими та не ламатися при високих навантаженнях.
Варте ближчого розгляду і руків’я ножа. Власне, його роль тут виконує розвинений хвостовик клинка, що несе на собі обмотку із міцного шнура. Такий дизайн сподобається всім шанувальникам простого, спартанського стилю. А також, враховуючи товщину та міцність клинка, дозволить використовувати ніж 2083RA-G як метальний.
Торцева частина хвостовика не обмотана шнуром і формує навершя, в якому розташований отвір для темляка.
Цікавою особливістю руків’я є помітно опукла п'ята клинка, що утворює собою деяку подобу гарди. У ній так само є отвір, що дозволяє протягнути в нього закріплений на наверші темляк і таким чином додатково зафіксувати руку, не даючи їй зісковзнути або випустити ніж при виконанні різних робіт, пов'язаних з навантаженнями.
У комплекті з ножем йде чохол зі шкіри високої якості.
Таким чином можна сказати, що саме Grand Way 2083RA-G, а не поляризовані у широких колах ножі “у стилі Рембо” є прикладом справжнього ножа виживання! Він простий, надійний, міцний, максимально універсальний, зручний у догляді, стійкий до впливів середовища, та надає змогу безпечно використовувати його для виконання самої складної роботи.
Grand Way 2083RA-G – справжній ніж для серйозної роботи. Навіть якщо не використовувати чисто маркетинговий термін “ніж виживання”, можна впевнено сказати, що вдале поєднання його позитивних якостей та доступної ціни робить Grand Way 2083RA-G дуже цікавою моделлю як для тих, кому потрібен витривалий польовий ніж, так і для тих, кому цікаво вперше познайомитись із вкрай цікавим сімейством ножів з клинками типу американський танто (докладніше про ці ножі ви можете дізнатись із статті у нашому блозі).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 243 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 125 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Материал рукояти | шнур, Металл |
| Материал чехла/ножен | Кожа высокого качества |
| Общая длина | 260 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 57-58 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 32 мм |
- Цена: 1 246 ₴







